Gıda ve İçecek Kalite Kontrol Sistemleri

 

CDR FoodLab Analiz Sistemleri, sıvı ve katı yağlar, toz ve likit yumurta, şarap, süt ve süt ürünleri, domates, bira, sirke ve elma suyu gibi yiyecek ve içeceklerin kalite kontrolü için kimyasal analizlerin gerçekleştirilebileceği bir sistemdir.

CDR FoodLab serisinin her bir sistemi, çeşitli analiz parametrelerinin gerçekleştirilmesini sağlayan güvenilir birer partnerdir. Bu nedenle, yiyecek ve içeceklerin Kalite ve Proses Kontrollerini yürütmek için ayrı ayrı analizörleri satın almanıza gerek kalmadan tek bir cihaz ile çeşitli parametreleri ölçme şansını sunar. Sistem, laboratuvarda, üretim hattında, mahzende ya da yağ değirmeninin yanında kullanılabilir.

 

CDR FoodLab sistemlerinin avantajları;

  • Analitik yöntemler geleneksel prosedürlerden daha kolay ve hızlıdır. Testler sadece birkaç adımda gerçekleştirilir.
  • Geleneksel metotlarda kullanılan cam eşya ve ekipmanları kullanmanıza ve dolayısıyla yıkamanıza da gerek yoktur.
  • Toksisitesi düşük olan reaktifler kullanılır. Dolayısıyla, geleneksel metotlarda kullanılan toksik ve kanserojen reaktiflerin kullanımını ortadan kaldırır.
  • Gerektiği zaman numune hazırlığı hızlı ve kolaydır.
  • Bazı parametrelerin analizi için numunenin ön hazırlığı gerekmektedir. Bu durumlarda numune hazırlığı, klasik metotlara kıyasla, çok daha hızlı ve uygulaması kolaydır.
  • Test sonuçları, referans yöntemlere karşı korele edilmiştir.

 

CDR FOODLAB İLE KALİTENİZİ İYİLEŞTİRİN: TEK BİR CİHAZ, BİR ÇOK ANALİZİ BÜNYESİNDE TOPLAR VE BÜTÜN BİR LABORATUVARIN İŞİNİ YAPAR

Hızlı, güvenilir, kompakt, bir çok parametreyi kapsayan: Kısacası CDR FoodLab, yiyecek ve içecek kalite kontrol parametrelerini çok basit bir şekilde gerçekleştiren gerçek bir test laboratuvarıdır. 

CDR Foodlab  sistemleri, geleneksel yöntemlerle aynı doğruluk ve kesinlikle, çoğu gıda ve içecek ürününde çeşitli analitik parametrelerin sonucunu alabilmek için, aynı anda daha fazla numune analiz etmenizi sağlar.

 

     
CDR OxiTester - Zeytinyağı için CDR WineLab - Şarap ve Şıra için CDR FoodLab - Süt ve Süt Ürünleri için
CDR FoodLab - Sıvı ve Katı Yağlar için CDR BeerLab - Bira ve Malt için CDR FoodLab - Toz ve Likit Yumurta için
CDR PalmOilTester - Palm Yağı için CDR CideLab - Elma Suyu için CDR FoodLab - Unlu Mamüller için
CDR FoodLab - Balık Yağı için   CDR FoodLab - Sert Kabuklu Kuruyemişler için
CDR FoodLab - Kızartma Yağı için   CDR FoodLab - Domates püresi için

 

 

1