Gaz Jeneratörleri

 

 

VICI DBS – GÜVENEBİLECEĞİNİZ TEKNOLOJİ

VICI DBS, analitik laboratuvarlar için yüksek saflıkta Gaz Sistemlerinin önde gelen yenilikçi üreticisidir. Jeneratörler, piyasadaki tüm lider GC ve LC/MS cihaz üreticilerinin ihtiyaç duyduğu özel gaz gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

NEDEN GAZ JENERATÖRÜ?

Gaz jeneratörleri, gaz tüpleri ve sıvı tanklarının kullanımına kıyasla daha güvenli, kullanışlı ve uygun maliyetli bir alternatif sunmaktadır. VICI DBS gaz jeneratörleri size güvenilir, kullanımı kolay ve anında ihtiyacı karşılayacak ultra yüksek saflıkta gaz sağlar.

 

 

HİDROJEN JENERATÖRLERİ 

 

VICI-DBS Hidrojen Jeneratörleri, gaz tüplerine kıyasla daha güvenli, ekonomik ve kolay kullanım alternatifi sunar. Hidrojen Jeneratörleri laboratuvarınızdaki analitik cihazlarda kullanacağınız yüksek saflıkta Hidrojen gazı üretimi sağlamak için PEM (proton exchange membrane) teknolojisini kullanır.  VICI jeneratörleri, %99,999’dan  %99,99996 saflığa kadar Hidrojen üretimi yapabilmekte ve farklı analitik cihazlarınızın (GC-FID/NPD/TCD/FPD, GC-MS, ICP-MS, ELCD & HALL vs) ihtiyacına cevap vermektedir.

     

 

 

AZOT JENERATÖRLERİ 

 

VICI DBS Azot Jeneratörleri, kompresörden elde edilen havayı güvenli kaynak olarak kullanarak Ultra Yüksek Saflıkta azota dönüştürmek üzere tasarlanmıştır. %98’den %99,999 saflık aralığında elde edilebilen Azot, kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda, PSA (pressure swing adsorption) ya da membran teknolojilerini kullanarak üretilmektedir. Genel olarak yüksek saflıkta azota ihtiyaç duyan LCMS ve diğer inert gaza ihtiyaç gösteren uygulamalar için (evaporasyon, TGA-DSC, GC, FTIR vb…) kullanılmaktadır.

 

    

 

 

KURU HAVA JENERATÖRLERİ 


VICI DBS GC and GT Zero Air Jeneratörleri, GC-FID uygulamaları için ultra saf, hidrokarbon içermeyen kuru hava sağlamak için dizayn edilmiştir. Katalitik oksidasyon teknolojisi, hidrokarbon seviyesini 0,1 ppm mertebesinin altına indirdiğinden, düz ve stabil bir baseline elde edilir. Hassasiyette artış ve tekrarlanabilir analiz sonuçları elde edilir.

Daha fazlasına ihtiyaç duyan aplikasyonlar için (Örneğin; TOK (Toplam Organik Karbon), Sürekli Emisyon İzleme ve Proses Kontrol aplikasyonları) GT Zero Air Jeneratörü, CO, CO2, NOx, SOx ve su buharını da uzaklaştırır.

   

 

1